/Files/images/melnik.jpg

керівник Мельник Оксана Борисівна

Мета і основний зміст роботи студії:

розвиток практичних навичок роботи з різними видами матеріалів, зокрема - фоаміраном, ознайомлення з новими техніками художньої творчості, оволодіння елементарними прийомами виконання нових художнії технік, таких як скрапбукінг та елементами технік картонажу, квілінгу та інші.Гурток спрямований на розвиток фантазії та уяви дітей, що дає змогу виявити їхні можливості та природжені нахили до певного виду творчості.

Гурток працює за 2 напрямами:

  • робота з фоаміраном - виготовлення прикрас, квітів, аплікацій, іграшок з фому;
  • виготовлення виробів у техніці скрапбукінг з елементами картонажу, квілінгу, вишивки хрестом та інші.

Діти отримують елементарні поняття про властивості та призначення фоамірану у декорі. Початкові відомості та історію походження скрапбукінгу, його призначення та використання у декорі. Гуртківці вчаться створювати свої власні міні-фотоальбоми, персональні блокноти, листівки, прикраси з фому та інший декор виробів, їх залежність від призначення, поняття про кольорову гармонію, правильний підбір матеріалів, симетрію, асиметрію у виробах.

Діти зможуть раціонально реалізувати свої можливості, домогтися самостердження, розширити кругозір, сферу спілкування.

/Files/images/01.jpg /Files/images/02.jpg /Files/images/03.jpg /Files/images/04.jpg /Files/images/05.jpg /Files/images/06.jpg /Files/images/f1.jpg /Files/images/f2.jpg/Files/images/f4.jpg /Files/images/f5.jpg /Files/images/f6.jpg /Files/images/f7.jpg

.

Кiлькiсть переглядiв: 145

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.