/Files/images/katkovasv.jpg

Керівник Каткова Світлана Володимирівна

Колектив плідно працює, має високий художній рівень.

За високу виконавську майстерність, художній рівень розвитку інтелектуального потенціалу, значні здобутки у художньо-естетичному вихованні дітей та учнівської молоді гуртку "Модульне оригамі" присвоєно почесне звання «Народний художній колектив» (наказ Міністерства освіти і науки України від 28.09.2018 № 1035).

Вихованці колективу активні учасники міських, обласних, Всеукраїнських конкурів та акцій. Мають численні нагороди та відзнаки.

Модульне оригамі-це техніка складання модулів з паперу в 3D конструкції, у процесі складання самих модулів, використовується техніка класичного оригамі. Також на відміну від класичного оригамі, в модульному оригамі використовується значна кількість паперу. Кожен окремий аркуш складається в модуль за правилами класичного оригамі, а потім модулі з'єднуються шляхом вкладання їх один в одного. Сила тертя, що з'являється при цьому, не дає конструкції розпастися. Зняття обмеження на кількість аркушів дозволяє з більшою легкістю створювати великі моделі зі складною структурою.Особливість модульного оригамі в тому що воно складається з багатьох однакових модулів (іноді кількість модулів сягає більше однієї тисячі), а багатолисте орігамі складається з неідентичних собі модулів. Якщо модулі з'єднувати різними способами то можна досягти різних видів конструкцій: округлих, плоских, геометричних, круглих і навіть форми тварин та транспорту.Перше згадування про модульне оригамі було в 1734 році в японській книзі яка називалася «Ranma Zushiki» яку написав Хаято Охоко. У ній зображено групу традиційних моделей оригамі.У модульному оригамі коли модулі закріплюється між собою то виникає сила тертя за допомогою якої конструкція не розвалюється. Але є такі випадки в яких не обійтися без техніки склеювання. Ця техніка використовується коли просто не можливо закріпити модулі разом тому що вони розпадаються бо не виникає достатня сила тертя. Така ситуація може виникнути через те що папір який ви використовуєте може бути занадто гладким, або через те що конструкція занадто складна.

Методична розробка "Чарівний світ позашкілля"

Методична література

origami

відео 1

відeо 2mp4

2 майстер клас квіти оригамі 2016

Фото виробів вихованців

Кiлькiсть переглядiв: 137

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.