/Files/images/katkovasv.jpg

керівник: Каткова Світлана Володимирівна

За високу виконавську майстерність, художній рівень розвитку інтелектуального потенціалу, значні здобутки у художньо-естетичному вихованні дітей та учнівської молоді гуртку юних барабанщиць "Чарівні палички" присвоєно почесне звання «Зразковий художній колектив» (наказ Міністерства освіти і науки України від 28.09.2018 № 1035).

Студія юних барабанщиць "Чарівні палички" Тетіївського районного Центру позашкільної освіти була створена у 2004 році під керівництвом С.В. Каткової.

Мета діяльності творчого колективу: залучити вихованців до гри на маршових барабанах, ознайомити з кращими колективами барабанщиць, сформувати навички соціального партнерства, сприяти гармонійному розвитку їх особистості.

Виступ юних барабанщиць підкреслює святковість та урочистість будь-якої події. Саме вони відкривають спортивні змагання та урочисті святкування, а глядачі, тамуючи подих, спостерігають за граціозними рухами його учасниць. Ансамбль барабанщиць є не тільки гордістю нашого навчального закладу, але й однією з його візитних карток.В гардеробі барабанщиць маємо чотири види сценічних костюмів і нові маршові барабани.Діючий репертуар охоплює 15 маршів.Новизна ігрових композицій колективу барабанщиць полягає в тому, що неодноразово виступали в поєднанні з зразковим художнім колективом "Духовий оркестр" нашого Центру позашкільної освіти.В студії працює підготовча група, яка допоможе всім бажаючим оволодіти цікавою та сучасною майстерністю гри на барабані.

Колектив барабанщиць "Чарівні палички" неодноразово нагороджений грамотами та подяками місцевого, районного та обласного рівня.

Студія барабанщиць "Чарівні палички" Тетіївського РЦПО

урочиста хода до пам'ятника Слави

Фото вихованців

Кiлькiсть переглядiв: 140

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.