/Files/images/mamchur1.jpg

керівник Мамчур Людмила Петрівна

Вільний час дитина повинна проводити цікаво. Але, окрім цього, дозвілля дитини може бути і корисним. Розвинути художній смак допомагають гуртки декоративно-прикладного мистецтва. Гурток "Бісероплетіння" є одним з таких гуртків.

Заняття в гуртку розвивають творчі здібності,уяву, пам'ять,викликають бажання творити, фантазувати. В гуртку діти освоюють різні прийоми низання та вишивки бісером. Учні ознайомлюються з термінами, вчаться працювати за схемами, самостійно підбирати гармонійне поєднання кольорових сполучень і контрастів. Кожний виріб дає можливість проявити свій смак, фантазію, охайність. На заняттях гуртка вихованці мають можливість застосувати знання отримані на уроках історії, малювання, народознавства.

Улюблені теми занять дітей: «Квіти з бісеру», «Великоднє яйце», «Панно з бісеру за мотивами казок», «Пласкі фігурки тварин». Вихованці мають можливість підготувати новорічні, різдвяні подарунки рідним і друзям, прикраси для ялинки, інтер’єру. До 8 Березня діти із задоволенням виготовляють композиції з квітів, букети квітів, жіночі прикраси (кольє, браслети, каблучки, сережки).Вихованці основного рівня навчання створюють об’ємні іграшки з бісеру та намистинок; опановують техніку виконання елементів «Бонсай»; створюють об’ємні мініатюрні композиції; вивчають різноманітні варіанти обплетення великодніх яєць: по секторах, «від макушки до макушки», плетіння двох сфер і з’єднання їх між собою, оплетіння центральної частини, тупого та гострого кінців яйця.Плетіння серветки на основі вивчених прийомів, збірка і оформлення, вибір бісеру, кольорове рішення – завдання, яке під силу вихованцям гуртка другого року навчання.

Вихованці з великою повагою ставляться до свого наставника, із задоволенням відвідують заняття та творчо підходять до кожної нової композиції, роботи.

Майстер-клас

Фото робіт

Фото гуртківців

Кiлькiсть переглядiв: 165

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.