Дитячий духовий оркестр КЗ «Центр позашкільної освіти» був створений у вересні 2006 року (керівники Савчук Василь Антонович і Криворучко Михайло Федорович).

/Files/images/savchk.jpg /Files/images/kruvorychenko.jpg
Савчук Василь Антонович Криворучко Михайло Федорович

За високу виконавську майстерність, художній рівень репертуару, досягнення у вихованні національної самосвідомості, розвитку інтелектуального потенціалу, значні здобутки у художньо-естетичному вихованні дітей та учнівської молоді, пропаганду кращих зразків народного мистецтва духовому оркестру присвоєно почесне звання «Народний художній колектив» (наказ Міністерства освіти і науки України від 28.09.2018 № 1035).

Сьогодні духовий оркестр об’єднує до 70 дітей віком від 10 до 18 років. Колектив продовжує роботу в напрямку відродження, збагачення національного мистецтва. У його репертуарі українські народні твори, стрілецькі та козацькі пісні, марші та сучасні твори. Систематично поновлюється репертуар творами зарубіжних класиків. Дитячий духовий оркестр демонструє високу виконавську культуру, багату динаміку, чистоту звучання, зрілу технічну вправність. Традиційно проводяться творчі звіти.

Щороку духовий оркестр приймає активну участь в районних, міських, обласних, всеукраїнських акціях. Постійний учасник марш-парадів, обласного фестивалю дитячих та юнацьких духових оркестрів «Фанфари юності».

27 травня 2017 року у м. Києві на Площі Конституції (перед Верховною Радою України) відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих духових оркестрів "Армія дітям". Організатори фестивалю: Міністерство Оборони України Громадська організація "Всеукраїнське об'єднання "Коло. Медіа", Український Державний Центр позашкільної освіти.

На конкурсі було представлено 12 дитячих і 2 військових духових оркестрів.

Наш оркестр за підсумками журі виборов ІІ місце і був нагороджений від організаторів дипломом ІІ ступеня і набором портретів Герої України. Керівникам оркестру Савчуку В.А. і Криворучку М.Ф. вручені подяки за підтримку і розвиток оркестрового жанру та вагомий внесок у виховання творчої молоді України та символічними кубками, зробленими із гільз патронів.

Випускники гуртка продовжують навчання у вищих навчальних закладах України по обраній спеціальності. Народний дитячий духовий оркестр має велику кількість нагород та відзнак.

Гімн України проект "Ми - українці!" Тетіївський районний Центр позашкільної освіти

Духовий оркестр Тетіїв

духовий оркестр

зразковий художній колектив 1

Фото гуртківців

Кiлькiсть переглядiв: 175

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.